Anasayfa


Hera Klinik ile

GÜZELLİĞİNİZİ KEŞFEDİN!

Detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ya da hakkımızda kısmımıza göz atabilirsiniz.

P u r i n a

leaf 2

Canlılığın ve

SAĞLIĞIN ÖZÜ HERA!

slice1

HİZMETLERİMİZ

slice
hifu hera klinik

HİFU

slice4

HIFU teknolojisinde yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason enerjisi ile ses dalgaları kullanılır. Derin dokularda kolajen üretimini uyararak, bu sayede sıkılaşma ve gerilme hedeflenir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı bir ses enerjisi kullanılır.

dolgu hera klinik

DOLGU

slice4

Dolgu uygulamalarının yapılması; zaman içerisinde yüzdeki kemik yapıların çökmesi ile bağ dokunun azalması sonucu gündeme gelmektedir. Dolgu uygulamaları yüzde oluşan volüm kayıpları sonrasında yapılmaktadır. Deride kırışma, katlanma ya da sarkmalar kişileri normalden çok daha yaşlı gösterebilmektedir.

btt

botulinum toksin

slice4

Botulinum toksinin çalışma mekanizması sinir uçlarında iletim sunan maddelerin salınmasını engellemektir. Botulinum toksin bu sayede sinirlerin ve sinir uçlarının iletim sunduğu organlar ile iletişimini kesmektedir. Clostridium botulinum adlı bakteriden üretilen toksin sinirler arasındaki iletimi kestiği için bölgenin yaşlanması durdurulmaktadır.

FİYATLARIMIZ

HİFU

1.000₺

‘den başlayan fiyatlarla

BOTULİNUM TOKSİN

990₺

‘den başlayan fiyatlarla

PRP

600₺

‘den başlayan fiyatlarla

DİŞ BEYAZLATMA

749₺

‘den başlayan fiyatlarla

MEZOTERAPİ

749₺

‘den başlayan fiyatlarla

MÜŞTERİ YORUMLARI

musteriy

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Botulinum toksin ve ip askı yaptırdım. Yıllardır kaşımdaki asimetriyi çözebilen ve düzeltebilen bir kliniğe rastlamadım. Çok mutluyum hemen sorunu anladı. Çok başarılı bir uygulama yaptı. Çok memnun kaldım. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

DERYA YILMAZ

Hifu ve botulinum toksin yaptırdım nezih bir yer tüm ekip güler yüzlü ve samimi güvenip gideceğim tek adres Hera Klinik!

DİLARA ÖZTUNÇ

Ben bölgesel incelme ye gidiyorum o kadar memnunum ki tavsiye ediyorum özellikle hijyen olarak ve ilgileri için teşekkür özellikle muhabetiniz ve güler yüzlü olduğunuz için teşekkür ederim.

ASLI PEKGÖZ
slice4

BLOG

Makaleler

Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri

Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri

Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri Dolgu Uygulamalarında Kullanılan Hyalüronik Asitin Önemi PRP Tedavisini Kimler Neden Yaptırmalıdır? Jawline Çene Dolgusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler Botulinum Toksin: Ufak Dokunuşlarla Genç Görünmenin Sırrı KATEGORİLER Açılışa Özel Kampanyalardan Yararlanmak için Fırsatı Yakala! Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri Bölgesel zayıflama ve incelme, yüksek […]

Kalıcı Makyaj ile Dövme Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kalıcı Makyaj ile Dövme Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kalıcı Makyaj ile Dövme Arasındaki Farklar Nelerdir? Kalıcı Makyaj ile Dövme Arasındaki Farklar Nelerdir? Acısız ve Ağrısız Bölgesel İncelme Yöntemleri Dolgu Uygulamalarında Kullanılan Hyalüronik Asitin Önemi PRP Tedavisini Kimler Neden Yaptırmalıdır? Jawline Çene Dolgusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler KATEGORİLER Açılışa Özel Kampanyalardan Yararlanmak için Fırsatı Yakala! Kalıcı Makyaj ile Dövme Arasındaki Farklar Nelerdir? Kalıcı makyaj, özellikle […]

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İsteyenlere Özel Bilgiler

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İsteyenlere Özel Bilgiler

Kalıcı Makyaj Yaptırmak İsteyenlere Özel Bilgiler Bölgesel Yağlanmaya Sebep Olan Faktörler Nelerdir? Hormonal Lekelerde Etkili Olan Medikal Uygulamalar Kalıcı Makyaj Yaptırmak İsteyenlere Özel Bilgiler Koltuk Altı Botoksu: Sıcak Günlerin Kurtarıcısı Dolgu ve Botulinum Toksin (Botoks) İşlemleri Arasındaki Farklar KATEGORİLER Açılışa Özel Kampanyalardan Yararlanmak için Fırsatı Yakala! Kalıcı Makyaj Yaptırmak İsteyenlere Özel Bilgiler Kalıcı Makyaj Yaptırmak […]

Whatsapp Destek
Whatsapp